+90 850 532 80 30  |   info@moers.com.tr

Hakkımızda

Hakkımızda


Türkiye’nin yetkinlik bazlı ilk kariyer envanteri olan K-Test’i işletmelerin hizmetine sunan MOERS, işe uygun, yetkin çalışanların belirlenerek işe alınmasında, mevcut çalışanların kariyer planlarının yapılmasında, eğitim ihtiyaç analizlerinin gerçekleştirilmesinde, potansiyel değerlendirme ve polivalans çalışmalarında güvenli bir kılavuz olmuştur.

Daha sonra geliştirdiği Genel Yetenek Testi ve Motivasyon Testi ile farklı ihtiyaçlara çözüm sunan MOERS, farklı ülke insanları için de adaptasyon çalışmalarıyla K-Test’i farklı dillerde kullanılabilir hale getirmiştir.

MOERS, 2012 yılından bu yana binlerce iş insanını yüzlerce seminer, konferans, sempozyum ve panelle; kısacası bilgiyle, deneyimle buluşturmuştur.

Şirketlerin modern yönetim ve insan kaynakları sistemlerini kurmasına ve geliştirmesine omuz vermiş olan MOERS, kurumsal gelişim yolculuğunda işletmelere öncülük ve yol arkadaşlığı yapmıştır.

Hizmet portföyünü geliştiren, işletmelerin insan kaynakları ve yönetim süreçlerinin güncellenerek daha fazla değer yaratılmasını hedefleyen MOERS, bu amaçla ürün yelpazesini genişletiyor.

MOERS Kariyer Merkezi, işletmenize değer katan güvenilir bir partneri olarak hizmet vermeye daima hazır.Vizyonumuz


İşletmelerin gelişim ve değişim yolculuğuna kılavuzluk etmek.
Misyonumuz


İşletmeleri güncellemek ve dönüştürmek
Değerlerimiz


- Beklenenden fazlasını sunmak

- Güvene dayalı iş anlayışı

- Sırdaşlık

- Stratejik bakış açısı

- Duyarlı ve ilkeli yaklaşım

- Gelişerek geliştirmek